بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» انواع انکرتکست و تاثیر آن بر سئو

انواع انکرتکست و تاثیر آن بر سئو

انواع انکر تکست یکی از مهم ترین فاکتورها در سئو می باشد که تاثیر زیادی بر معرفی صفحات به موتور های جستجو با عبارات مورد نظر دارد. به طور کلی می توان گفت، انکر تکست همان کلمه یا عبارتی می باشد که به یک صفحه دیگر در همان سایت یا سایر سایت ها لینک شده و رنگ آن با سایر متن تفاوت دارد.


انکر تکست چیست؟ 

نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام مطلب مرتبط نحوه پین ​​کردن پست ها در اینستاگرام

انواع انکر تکست از دو کلمه anchor به معنای لنگر و text به معنی نوشته تشکیل شده است. بر اساس این دو کلمه می توان این تعریف را برای انکر تکست ارائه داد: کلمه و عبارتی که مانند لنگر کشتی بخشی از صفحه را به صفحه دیگری متصل می کند. 

با تعاریف بالا ممکن است به وجود آید که این کلمات و عبارات لینک شده چه کاربردی دارند و چرا در سئو سایت تا این اندازه به آنها اهمیت داده می شود. 


انواع انکر تکست

در حالت کلی انکر تکست هارا می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

1. انکر تکست تطبیقی: این گروه از انکر تکست ها همان کلمه کلیدی اصلی صفحه هدف می باشند. به عنوان مثال اگر قصد دارید صفحه x با کلمه خرید لباس سئو سایت فروشگاهی شود و رتبه کسب کند، در لینک سازی داخلی و خارجی عبارت خرید لباس را لینک می دهید. 

2. نام تجاری:  این گروه برای لینک سازی خارجی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و از نام برند به عنوان انکر تکست استفاده می شود.

3. آدرس صفحه: از دیگر راه هایی که می توان برای طبیعی سازی لینک دهی خارجی استفاده نمود، انتخاب url یا آدرس صفحه مقصد به عنوان انواع انکر تکست است.

4. عبارات عمومی: عباراتی از قبیل اینجا کلیک کنید، مشاهده نمایید، که هیچگونه کلمه کلیدی و مرتبط با صفحه مقصد در آن استفاده نشده است، از دیگر انواع انکرتکست می باشد که در سئو خارجی مورد استفاده قرار میگیرد. شما می توانید برای ارتباط با مشاوران اهوراوب با شماره های زیر در ارتباط باشید:

09127900796

02188396574

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   ساخت وبلاگ   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


راجع به اعداد رند اشتباه نکن! ✓ورود به کانال یوتیوب راجع به اعداد رند اشتباه نکن! ✓ورود به کانال یوتیوب مشاهده