نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» موثر ترین روش های بالا بردن بازدید سایت کدامند

موثر ترین روش های بالا بردن بازدید سایت کدامند

بالا بردن بازدید سایت و افزایش ترافیک ورودی یکی از دغدغه های اصلی برای بسیاری از مدیران سایت می باشد و و روش های زیادی برای دست یافتن به آن وجود دارد. از تولید محتوای با کیفیت گرفته تا تبلیغات بنری و کلیکی و سئو و غیره همگی می توانند در رسیدن به این هدف بزرگ نزدیک کنند. 


لانگ تیل یا کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار دهید

هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان مطلب مرتبط هر آنچه باید درباره لینوکس بدانید: مقدمه ای برای مبتدیان

واقعیت این است که هرچه طول کلمه کلیدی کوتاه ترباشد به همان اندازه رقابت برای رسیدن به رتبه های برتر در آن بیشتر است. تولید محتوای باکیفیت و حرفه ای برای کلمات کلیدی طولانی و لانگ تیل شک نکنید که کمک زیادی به بالا بردن بازدید و سئو سایت خواهد داشت. 


بالابردن بازدید سایت با تولید محتوای ویدئویی

قراردادن محتوای ویدئویی بین محتوای متنی و معرفی محصولات با اطلاعات کافی و جذاب میتواند به مرور ترافیک سایت را افزایش دهد. توجه داشته باشید که محتوای ویدئویی شانس را در کسب رتبه های بهتر در سئو وبسایت افزایش می دهد و ترافک ارگانیک بالا می رود. 


بالابردن ترافیک سایت با سئو

برای اینکه بتوانید ترافیک سایت را به صورت هدفمند و موثر افزایش دهید، بهترین راه سئو و بهینه سازی سایت است. تحقیق کلمه کلیدی حرفه ای، تعریف استراتژی در لینک سازی داخلی و خارجی، بهبود سئو تکنیکال و افزایش سرعت سایت از جمله گام های مهمی هستند که در نهایت ترافیک و بازدید سایت را بالا می برند. 


اهوراوب با بهره مندی از کارشناسان با سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو موارد فوق و ده ها فاکتور دیگر را بر اساس نوع فعالیت و و حوزه کاری سایت مورد نظر در نظر گرفته و طراحی انجام می دهد. 


شما می توانید برای ارتباط با کارشناسان اهوراوب با شماره های زیر تماس بگیرید:

09127900796

02188396574

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده